Boost yourself smuuti- ja supertoidusegud - tervis puhtast loodusest!

Boost Yourselfi loojad on kaks sõpra, kaks noort meest, Sven ja Teet. Lugu sai alguse nende enda kehvast toitumisest, nõrgast tervisest ja pidevast väsimustundest. Kiire elutempo sundis neid tegema valesid toitumisvalikuid, mis mõjusid tervisele halvasti. Smuutid aitasid leida tasakaalu oma kiire igapäevaelu ja tervisliku toitumise vahel. Sven on smuutisid joonud alates 2011. aastast ja mõned aastad peale seda vahetas ka Teet oma 5-6 tassi kohvi päevas 500 smuuti vastu aastas.

Eestimaa oma supertoidud!
Sven ja Teet alustasid oma teekonda supertoitude maailma just Eestimaa metsadest. Metsmustikad, arooniad, astelpaju, kibuvits ning õietolm – need on vaid mõned kodumaised supertoidud, mida nad oma toodetes kasutavad. Tänaseks on nad Saaremaale kokku toonud supertoite alates Peruu mägedest ja troopilisest Aafrikast kuni Uus-Meremaa põldudeni.

Looduse parimad supertoidud sinu tervise heaks!
Kõik Boost Yourselfi supertoidusegud ühendavad endas looduse kasulikke omadusi ja just nii, et need sobiksid lihtsalt sinu igapäevarutiini, maitseksid smuutis hästi, oleksid mitmekülgselt kasulikud ja neid oleks lihtne kasutada.

Esimesest smuutist võib alguse saada suurem muutus!
Läbi enda ja meie klientide kogemuse oleme õppinud, et parem tervis, saledam ja energiast pakatav keha saab alguse toitumisest, sest toit on meie kütus ja seda tuleb anda talle piisavalt ning õigesti. Supersmuutid on selleks kõige lihtsam ja maitsvam viis ning need sobivad igas vanuses naisele või mehele, kes soovib oma keha eest paremini hoolt kanda.