Tõhusaim kehahooldus kodus - kodune kuputamine!

Oleme juba 12 aastat naistele pakkunud võimalust ise mugavalt kodustes tingimustes enda keha eest hoolitseda. Tänaseks kasutab meie kuppe kodudes juba üle 45 000 naise Eestis ning kasutajaid lisandub igapäevaselt juurde. Oleme saanud väga palju positiivset tagasisidet klientidelt, blogijatelt kui ka suunamudijatelt.

Tselluliit tekib tavaliselt täiskasvanueas, pärast 18 eluaastat, 80-90% naistest. Tselluliit ei ole ainult ülekaaluliste probleem, vaid võib esineda ka väga saledatel inimestel. Kodune kupumassaaž on kindlasti üks tõhusamaid, efektiivsemaid ning taskukohasemaid viise koduses kehahoolduses, et trimmida nahka ning, vähendada tselluliiti,  ümbermõõtu ning venitusarme.

Kuidas kehakupp toimib?
Massaažikupp tekitab vaakumi, mis saadakse kuppu kehapinnale asetades. Kupp imeb endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ja nahka nii vertikaal- kui ka horisontaalsuunas. Selle tulemusena saab kudesid intensiivsemalt töödelda, organismi lümfi- ja vereringet parandada. See kõik aitab trimmida nahka, vähendada tselluliiti, ümbermõõtu ning venitusarme. Venitusarme aitab muuta vähemmärgatavaks elavdunud vereringlus armkudedes. Kupuga masseerides tuleb kasutada masseeritaval piirkonnal kindlasti enda nahatüübile sobivat õli, et kupp saaks nahal liikuda. Silmnähtavad tulemused saavutad juba 2-4 nädalaga!

Elektrooniline kehakupp + kehaõli

111,00 124,00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 37,00 

Elektrooniline kehakupp

104,00 
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 34,67 

Kasutajate pilte

Vastused enim küsitud küsimustele

Korduma kippuvad küsimused!

Kehakupuga: veenilaiendid ja veenipõletikud, rasked südame veresoonkonna haigused, rasked neeru-ja kopsuhaigused, palavik, vähk, kasvajad, depressioon, kilpnäärmehaigused, äge põletik, kunstliiges(ed), nakkushaigused, vere hüübimishäired, lahtised haavad, erinevad nahaprobleemid: psoriaas, erüsiipel, allergiline lööve, nahapinnast kõrgemad sünnimärgid. Kui operatsioonist on möödas vähem kui 1 kuu, raseduse ajal, menstruatsiooni ajal kõhu piirkond.

Näo- ja silmakupuga: pindmised laienenud kapillaarid, põletikulisedvistrikud, päikesepõletus, lahtised haavad, väga lõtvunud ja õrna naha peal soovitatav mitte kasutada.

Raseduse ning imetamise ajal ei ole soovitatav kupumassaaži kehale teha. Kuna kupumassaaž ergutab väga intensiivselt vereringet, siis raseduse ajal pole see soovitatav. Imetamise perioodil aga väljuvad mürgised jääkained ka rinnapiima kaudu, mis pole lapsele kasulikud. Näo-ja silmakupu kasutamine raseduse ajal ei ole vastunäidustatud.

Võib, kuid soovitame veenilaiendite/sünnimärgi ümbert kupuga masseerida, mitte otseselt nende pealt. Kuputades veenilaiendite lähiümbruses soovitame võtta kupuga väiksem vaakum. Kui veenilaiendeid esineb rohkem kui paaris kohas, siis kehakuppu kasutada ei tohiks.

Jah, see on täiesti normaalne. Mõnel tekivad sinikad, mõnel mitte, mõnel rohkem, mõnel vähem – see oleneb eelkõige naha tüübist. Kui Sul on nõrgem nahk, siis soovitame kindlasti enne kupuga masseerimist käega nahk soojaks masseerida ning alguses väiksema vaakumiga alustada. Peale mõnda päeva võib vaakumit suurenda – selleks ajaks on nahk kupumassaažiga juba tasapisi harjunud.

Jah, see on normaalne. Kui kupuga masseerimine on valus, siis soovitame alustada lihtsalt tasapisi. Eelnevalt soovitame kätega naha soojaks mudida ning esimestel päevadel teha lühemalt (3-4 minutit) ning väiksema vaakumiga. Päev-päevalt võib juba vaikselt suuremat vaakumit võtta ning ka pikemalt ühte piirkonda masseerida. 3-4 päevaga nahk harjub.

Tulemused tulevad väga individuaalselt. Mõned näevad esimesi tulemusi juba nädala pärast, teised aga 2,5-3 nädala pärast. Kindlasti oleneb see nahatüübist ning sellest kui naha ebatasasusi esineb.  Soovitavalt tuleks endale kupuga massaaži teha esialgu aktiivselt kuu aega ning siis jätkata massaaži tegemist 2-3 korda nädalas. Peale seda võiks tulemuste säilitamiseks teha kupuga massaaži vaid kord nädalas.