PRIVAATSUSPOLIITIKA

Kupud.ee on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ja e-poe kasutajate privaatsust ning koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja säilitamist.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Kupud.ee kogub isikuandmeid e-poe kaudu teenuse pakkumiseks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning kliendi ees võetud kohustuste täitmine. Kliendi isikuandmetena käsitleme kontaktandmeid, täpsemalt kliendi nimi, ettevõtte nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress.

Muude andmete kogumine

Kupud.ee kogub ka isikustamata andmeid, ehk andmeid, mida ei saa otseselt siduda kindlate isikutega. Sellisteks andmeteks on veebilehe Kupud.ee külastajate sugu, vanus, asukoht. Samuti kogume andmeid klientide tegevuse kohta meie veebilehel ja e-poes ning neid kasutatakse klientide eelistuste väljaselgitamiseks.

Isikuandmete kasutamine

Klientide andmeid kasutatakse selleks, et tagada tellimuste kohaletoimetamine ning täita kliendi ees võetud kohustused e-poest ostu sooritamisel. Isikustamata andmeid kasutatatkse selleks, et kaardistada enim huvipakkuvad tooted ja teenused meie veebilehel.

Ühtlasi saame kogutud isikuandmete abil teavitada kliente parimatest pakkumistest uudiskirja või muu kanali kaudu kaudu. Isikuandmete muutmine

Isikuandmete edastamine

Kupud.ee ei edasta kogutud isikuandmeid kolmandatele isikutele.

Isikuandmete kaitse

Kupud.ee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid, sealhulgas nii administratiivseid kui tehnilisi, et kaitsta kliendi isikuandmeid. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kupud.ee e-poest sooritatud tellimuste käigus kogutud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Kupud.ee jätab endale õiguse privaatsuspoliitika tingimusi muuta, teavitades sellest oma kliente. Privaatsuspoliitika tekkivate küsimustega palume pöörduda e-posti aadressil info@kupud.ee

OÜ MP Beauty on isikuandmete vastutav töötleja. OÜ MP Beauty edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja ESTO AS-ile. 

 

 

Ostukorv

KOGU KAUP -15% | Sooduskood: SAVE15

Jätkates Kupud.ee veebilehe kasutamist nõustute küpsiste kasutamisega.
Start typing to see products you are looking for.